תיקון גגות רעפים במודיעין

תיקון גגות רעפים במודיעין מכבים רעות ("מודיעין" בקיצור) הוא שרות חשוב למדי. מדוע? מודיעין היא עיר הררית באזור ירושלים, כך שלא חסרים בה גשמים ונזקי הגשמים למיניהם. רעפים בין השאר חוסמים גשם. אך הגשם בין השאר פוגע ברעפים. לכן ומסיבות נוספות, דרוש במוקדם או במאוחר שרות שייתן לכך מענה.

מה מיוחד באתגר של תיקון גגות רעפים במודיעין?

גגות רעפים הם בדרך כלל חלק מבית וזהו מבנה מורכב מאוד לתכנון ולהקמה. עליו לעמוד בתקנים רבים ושונים והוא עובר תכנון מוקפד, בנייה על ידי אנשי מקצוע מסוגים שונים ופיקוח רצוף על תהליכים אלה. ויש כמובן את הבירוקרטיה הרבה מסביב, שמתחילה כבר מהצורך בהיתר בנייה. מה לגבי הרעפים? אפילו פרגולה עשויה לכלול רעפים וכל הנושא אולי נשמע פשוט יחסית, אבל הוא לא! בניית גגות רעפים היא למעשה תחום מורכב עם דרישות גבוהות. רק על קצה המזלג, נזכיר שיש כאן לא רק רעפים אלא גם קונסטרוקציה שתומכת בהם, משטח שעליו היא ממוקמת, מערכת ניקוז דרך מרזבים, "ארגז רוח" ועוד. האתגר של תכנון והקמת גג כזה בצורה איכותית, נובע מהעומס שמוטל על גג כזה, וודאי בעיר כמו מודיעין. כמו כן, הדבר משליך כמובן גם על תיקון גגות רעפים במודיעין ובסביבתה. אנו מדברים על נקודות כגון

  • הצטברות הגשמים – תושבי הערים ההרריות חווים גשמים עזים במיוחד. כמו כן, גשמים אלה מתרחשים למשך ימים רבים יותר ועל פני יותר שעות בכל פעם. האם הגג שלכם בנוי להתמודד עם אתגר כזה? סביר שכן. האם מצבו הנוכחי בפועל מאפשר זאת? לא בהכרח.
  • השפעת הרוח – הרוח העזה של עונת הגשמים ובמיוחד באזורים הרריים כמו מודיעין, מאתגרת גגות מסוג זה ולפעמים אף "מעיפה" רעפים ממקומם.
  • שינויי מזג האוויר – הרעף הוא אלמנט עמיד למדי, אך הוא מושפע בהדרגה מבלאי טבעי. גם בגלל שינויי מזג האוויר.

תיקון גגות רעפים במודיעין – האיטום כנקודת תורפה מרכזית

תיקון גגות רעפים במודיעין לא שונה מתיקון גגות כאלה בכל מקום אחר, מבחינה זו שהיבט קריטי בכך הוא איטום גגות רעפים. ייתכן שגג הרעפים שלכם פגום בגלל טעות בבנייה או בגלל בלאי טבעי. בכל מקרה, איטום הוא דבר שעם הזמן נשחק ודורש תיקונים והחלפות. כך שבתור תושבי העיר עם גג רעפים, במוקדם או במאוחר תצטרכו להזמין שרות של תיקון גגות רעפים במודיעין.

שילוב מסוכן של מים וחשמל

מתחת לגגות רעפים יש בדרך כלל חלל שנפרד מהבית עצמו. אם מארגנים גם אותו למגורים או אחסון, ניתן לתאר זאת כעליית גג. אך לרוב זה לא המצב ואותו חלל הוא אזור שדרכו ובתוכו עוברות מערכות משלימות שונות שנוגעות לתפעול הבית. אלה בעיקר צינורות שדרכם עוברים חוטי חשמל. ברור שמערכות כאלה לא אמורות להיות חשופות למים, אשר עלולים לטפטף מפגמים בגג הרעפים שמעליהן. יש בכך סכנה, גם אם מערכות החשמל עצמן הותקנו בצורה אחראית ומוגנת. נזילה שמצטברת לשלוליות על המשטח שמתחת לרעפים עלולה להגיע לא רק למערכות כאלה, אלא אפילו לחדור דרך פגמים במשטח זה לתוך המבנה הראשי. במצב כזה, הרטיבות עלולה להגיע די בקלות לקירות ובכך גם לצינורות החשמל שעוברים בתוכן, שקעי חשמל, מפסק דוד שמש ועוד.

זו היא סיבה משנית אך חשובה, מדוע כדאי לטפל בגג הרעפים שלכם בתשומת לב.

אז אם אתם זקוקים לשרות של תיקון גגות רעפים במודיעין, אתם כבר מבינים מן הסתם שחשוב ומומלץ שלא להתפשר. ואכן, אצלנו תמצאו מענה מקצועי לנושא זה, אשר בעזרתו תיהנו מראש שקט לזמן רב לאחר התיקון.

ברצונך להתייעץ עם גגן מקצועי? התקשר אל דודי יפרח 052-2601863 וקבל ייעוץ מקצועי עם ידע וניסיון רב שנים.

תוכן עניינים
יצירת קשר
הנקראים ביותר