החלפת גג רעפים

למרות שמדובר במבנים מאוד עמידים ויציבים לאורך זמן, החלפת גג רעפים עשויה להתבקש מעת לעת. פעולת ההחלפה אינה פשוטה והיא כוללת מספר שלבים שכדאי מאוד שיבוצעו על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה כמו אלו שתמצאו אצלנו בדודי את דודי. אז מתי צריך להחליף רעפים ומדוע כדאי לכם לבצע החלפת רעפים בגג  רק איתנו? מייד תבינו.

החלפת גגות רעפים – מתי הדבר נדרש?

רעפים עשויים מראש מחומרים מעוד עמידים והדבר כולל את רעפי החרס שמככבים בבתי ישראל כבר למעלה מ-30 שנים. ועדיין, לאורך הזמן הרבה דברים יכולים לקרות בגג הרעפים שלכם, מה שעשוי להעלות את הצורך בהחלפתו בגג רעפים אחר. ניתן לומר כי החלפת גגות רעפים מתבקשת בעיקר במקרים הבאים:

  • רעפים שבורים – רעפים חדשים לא נשברים כל כך בקלות, אך אלו הישנים יותר יכולים להיסדק ולהישבר כאשר מופעל עליהם לחץ. למשל, בשל נפילות של ענפים או פירות מעצים, דריכה של אנשי מקצוע על הרעפים ועוד.
  • חדירות רטיבות לגג – רעפים אמורים למנוע מגע של רטיבות עם הגג, אך אם ראיתם בכל זאת סימני רטיבות על התקרה, ככל הנראה הרעפים כבר סדוקים ואינם מצליחים לעמוד בתפקידם.
  • שיפור המראה – החלפת גגות רעפים נדרשת גם עבור שיפור המראה שלהם. רעפים שהתיישנו עשויים להיות מאוד לא אסתטיים, עם כתמי רטיבות, עובש וצבע שפשוט התקלף ונעלם.

מעבר לזאת, כדאי לכם לקחת בחשבון שאם הרעפים שלכם ממש ישנים ואתם רגע לפני מכירת הבית שלכם, החלפת גג רעפים בהחלט מתבקשת בכדי להעלות את המחירון שלו בפני רוכשים פוטנציאליים.

החלפת גג רעפים? איתנו הכל אפשרי!

אחד מיתרונות ההתקשרות שלכם עם דודי את דודי הוא שבזכות המקצועיות שלנו ממש לא תצטרכו לשלם יותר על החלפת גג רעפים. לפני שנחליט  אנחנו נבחן אם ניתן פשוט לבצע תיקון שלו. למשל, אם מדובר רק במספר יחידות בעייתיות, החלפת רעפים בודדים היא בהחלט דבר אפשרי. אנחנו נמליץ על החלפת הגג כולו רק כאשר מדובר ברעפים ממש ישנים וחבולים, כאשר ישנה בעיית רטיבות קשה וכמו כן, כאשר נגרם נזק ליסודות עליהם מותקנים הרעפים, מחשש לבעיה בטיחותית.

החלפת רעפים בגג – לא רק עבור שיפור המראה

החלפת גגות רעפים נדרשת לא רק עבור שיפור המראה שלהם אלא גם מבחינה פונקציונאלית. החלפת רעפים בגג צריכה להתבצע כך שבתום התהליך הגג יהיה אטום לגמרי. זה בדיוק מה שתקבלו אם תיפנו אלינו. על מנת לעמוד במשימה, במהלך החלפת הגג והתקנתו אנחנו מקפידים במיוחד על כל מה שקשור לאלמנטים שיוצאים ונכנסים לתוך הרעפים, בין היתר צינורות, כבלים, קידוחים למזגנים וכו'. אנחנו גם נותנים לכם אחריות מלאה מפני נזילות, מה שאמור לספק לכם שקט נפשי רב ותמורה מלאה להשקעתכם הכספית.

שדרוג הגג מבחינות נוספות

אם כבר אתם מעוניינים להתחדש עם החלפת גג רעפים ישן ובעייתי, מדוע שלא תהפכו אותו לעוד יותר שימושי ופונקציונלי עבורכם? באמצעותנו תוכלו לתכנן מספר אלמנטים שכאלו, כגון יצירת חלונות בגג הרעפים שלכם (חלונות סקיילייט, חלונות רגילים, חלונות קוקייה), שילוב של סולמות מובנים לטיפוס לגג או יצירת פתח שירות לגישה נוחה יותר לתחזוקה וניקיון הגג.

החלפת רעפים – מהן האפשרויות שאנחנו מציעים לכם?

בימינו החלפת רעפים יכולה להתבצע תוך בחירה מבין מגוון רחב של רעפים, את כולם תמצאו אצלנו בדודי את דודי. למשל:

  • רעפי בטון – מאוד חזקים ועמידים לאורך זמן והם מסוגלים לשאת על גבם משקלים גדולים בהתאם. חסרונם הוא משקלם הגדול ולכן נדרשת עבורם תמיכה חזקה שאנחנו מסוגלים לספק.
  • רב-רעף – רעפים שעשויים ממתכת ומצופים בצבע אקרילי שיובש בתנור בטמפרטורות גבוהות. אלו רעפים מאוד מבוקשים, קלי משקל ומגיעים במגוון רחב מאוד של סגנונות.
  • רעפי שינגלס – מורכבים מאותו החומר של היריעות הביטומניות המיועדות לאיטום ועל כן מדובר ברעפים בעלי יכולות הבידוד הטובות ביותר.

בנוסף ניתן להשתמש גם ברעפי חרס רגילים או רעפי חרס פורטוגזים, שנחשבים ליוקרתיים יותר. כמובן שלפני כל ביצוע פרויקט החלפת גג רעפים על ידנו, אנחנו מעניקים גם ייעוץ מקדים שיעזור לכם לבחור ברעפים המתאימים.

החלפת גגות רעפים – אצלנו תקבלו שירות מקיף

אין שום סיבה להתחיל להתפזר ולהתרוצץ אחר אנשי מקצוע שונים כאשר רוצים להחליף גגות רעפים. כאשר אתם פונים אלינו אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו שירות מקיף שכולל את הכל – אנחנו לא רק מתמחים בביצוע החלפת גגות רעפים אלא גם נוכל לתקן או לשדרג את מערכת המרזבים שלכם בגג בכדי למנוע בעיות עתידיות. כמו כן נוכל לשפץ, לחדש או להחליף את ארגז הרוח לשביעות רצונכם, להתקין מערכת של מפוחים לאוורור וסילוק אוויר חם מחלל גג הרעפים ואף את כל האמצעים הנדרשים להרחקת יונים, למניעת מחלות, לכלוך ורעש.

מוזמנים ליצור איתנו קשר בדף יצירת הקשר, דרך המייל או הטלפון שלנו שמפורסמים באתר ונשמח לצאת לדרך גם עם הפרויקט שלכם בתחום החלפת גג רעפים.

תוכן עניינים
יצירת קשר
הנקראים ביותר